Illustration
Illustration

Історія

Валентина Сергіївна, 66 років

До пенсії працювала бухгалтеркою, а до проєкту «‎Моїм.Рідним» долучилася восени минулого року. Саме тоді в країні почалися регулярні відключення світла. Запросила Надія Миколаївна – моя подруга, з якою разом працювали. Вона мені зателефонувала та попросила допомогти. Я й відповіла: «‎Якщо потрібно, то долучуся». Часом дивилася новини, а там десь діти гинули, хтось у погребі ховався, то чому нам, сидячи в теплі, не допомогти людям?

Рукоділля – це моє давнє захоплення, яким займалася все життя. Ще зі школи подобалося в’язання, але робила не лише шапки чи шкарпетки, але й светри, кофтини, шарфи. Також в'язала гачком серветки та різні скатертини. Вишивала бісером, гладдю, хрестиком. Коли люди говорять, що в них немає часу на рукоділля, в мене завжди знаходяться години для такої справи. До відключення світла пристосувалася легко: в’язала з ліхтариком на лобі або при свічках.

19 балаклав, 13 шапок, 10 пар шкарпеток – такий мій вклад у нашу перемогу. Аби зв’язати одну балаклаву, мені потрібно два дні, але це час, аби нікуди не відлучатись. У мене, наприклад, є близькі, які захищають нашу країну. Переживаю, думаю про них, і це все мотивує допомагати. Так відчуваю, що якась моя мікрочастинка наближає перемогу.

Потреби бабусі

Якщо вам близька чиясь історія і ви хочете підтримати саме цю майстриню, можете залишити донат із коментарем, на яку саме потребу нам спрямувати ваші кошти

Найбільш творчі схеми для в'язання гачком

Творчі замовлення для вишивки

Illustration
Illustration

Підтримати проєкт

Текст-опис блоку або доповнення інформації до основних матеріалів блоку. Як приклад, невеликий опис про те, як допомога проєкту підтримує бабусь та закриває їхні потреби

Історії наших бабусь