Бабусі

Проблеми, з якими зіштовхуються літні люди в Україні, не завжди і не повсюди резонують у світі. Адже, у деяких, навіть більшості, європейських країн пенсійний вік — це нарешті час життя в задоволення, подорожей та здійснення мрій.

Пропрацювавши ж в Україні до пенсійного віку, люди опиняються за бортом соціального життя. Тим паче у сільській місцевості. Фінансові спроможності мізерні, щоб забезпечити свої потреби. Географічна ізоляція не дозволяє проходити медогляди так часто, як це було б необхідно. А відсутність будь-яких подій у селі поглиблює соціальну ізоляцію. Таким чином, страждає ментальне здоров’я та розпочинається депресивний період.

Але це не означає, що люди в цьому віці припиняють займатися будь-чим, що б розвивало та наповнювало їх життя. Навпаки, у них є купа інтересів: садівництво, кулінарія, городництво, випічка, читання книг та газет, збирання грибів та ягід у лісі, травництво, рибальство, і звісно ж, в’язання, вишивання та шиття і тд.

Ми підтримуємо таких творчих людей, що попри нелегкі життєві обставини, шукають творчість у рутині та прагнуть бути корисними у суспільстві. А тих талановитих майстринь із сіл, які перестають відчувати свою потрібність — підсилюємо завдяки нашому проєкту. 

Кожна з наших бабусь унікальна та має свій досвід у певному ремеслі. З великою повагою до цього, ми створюємо асортимент, підлаштовуючись під компетенції та вміння майстринь, а не «перевчаємо» їх заради популярного модного дизайну виконувати одну й ту ж роботу. Кожна працює у своєму темпі та згідно своїх можливостей. 

Тут буде більше історій від наших чудових літніх жінок, що у вільний час займаються творчістю та надихають нас.