Illustration
Illustration

Історія

Любов Петрівна, 63 роки

Усе життя я пропрацювала на пошті. До проєкту «Моїм.Рідним» долучилася на початку його створення. У молодості вишивала і бісером, і хрестиком, різне пробувала, але найпрактичнішим вийшло в’язання. Не думала, що в старості знадобиться ця навичка. Коли сини пішли добровольцями, по-своєму стала допомагати нашим захисникам: в'язала шкарпетки, шапки та балаклави.

Зараз у мене своєрідне хобі — рахувати петлички. Як тільки думки погані лізуть в голову, одразу починаю в’язати. Кручу щось й промовляю до себе: «Один син поряд, а іншого з березня шукаємо. Але потрібно свій вклад вносити, потроху допомагати й буде перемога». Меншого сильно чекаю, уже рік знайти не можемо, але в’язання відвертає від поганих думок. Інакше вже не можу.

Коли світла не було, сиділа на кріслі з налобним ліхтарем. З одного боку свічка, з іншого теж свічка, а в руках — спиці. Буває, що одну балаклаву можу за день зв’язати, буває, що кілька днів. Я все життя проходила на роботу та працювала між людьми, тож тішуся, коли відчуваю свою важливість. Як мати, яка в’яже цю балаклаву, вкладаю у кожен виріб свою душу. Думаю, хто її одягне, того вона захищатиме.

Впевнена, що кожен із нас може потроху вкладатися в спільну перемогу. Так легше чекати наших захисників та захисниць. Якщо всі українці допомагатимуть, перемога швидше настане. І вірити потрібно та чекати всіх наших діток. Якщо після перемоги ще будуть замовляти подібні вироби, буду лише рада, бо відчуватиму, що комусь потрібна.

Потреби бабусі

Якщо вам близька чиясь історія і ви хочете підтримати саме цю майстриню, можете залишити донат із коментарем, на яку саме потребу спрямувати ваші кошти

Кошти на лікування

Підтримка фізичного та ментального здоров’я

Замовлення найм’якших шкарпеток

Illustration
Illustration

Підтримати проєкт

Підтримуючи нас фінансово, ви робите свій малесенький внесок у створення робочих місць у селах, привернення уваги до проблематики літніх людей у нашій країні, а також допомагаєте в організації добробуту та дозвілля літніх жінок

Історії наших бабусь